به نام خدای سبحان - سلام علیکم

یکی از کارهای مهم غربی‌ها در پروژه نفوذ فرهنگی این است که با ایجاد دلبستگی، مخاطب را از شناخت واقعیت فاسد خود دور می‌کنند.

جوان امروز چقدر به دو تیم بارسلونا و رئال مادرید از اسپانیا و بازیکنان آن علاقه دارد و تصاویر بازیکنان این تیم‌ها را روی دیوار اتاق خود نصب می‌کند؟ او وقتی نام اسپانیا را می‌شنود یاد تیم‌های فوتبال معروف و باشگاههای مشهور می‌افتد اما آیا می‌داند همین اسپانیا، 800 سال (8 قرن) مسلمان بود (اندلس سابق) اما با فساد اخلاقی که در آن رواج یافت مغلوب شد و کار به جایی رسید که امروز در پایتخت اسپانیا، فاسدترین همایش هم‌جنس‌گرایان به سبک جاهلیت قوم لوط برگزار می‌شود!

جوان ایرانی نام آلمان را که می‌شنود یاد تیم بایرن مونیخ و بنز آلمانمی‌افتد اما آیا می‌داند همین آلمان به تازگی، رفتار زشت و پَست هم‌جنس‌گرایی را رسماً به تصویب رسانده است؟!

جوان ایرانی نام هلند را که می‌شنود یاد اسطوره‌های فوتبال این کشور و باشگاه‌های افسانه‌ای مانند آژاکس می‌افتد و این کشور را به سرزمین گُل‌های خوش‌رنگ می‌شناسد اما آیا می‌داند در پایتخت همین کشور،فاسدترین خیابان جهان که در آن با حمایت دولت، زنان فاسد تن‌فروشی می‌کنند و از بیمه دولتی هم بهره‌مند هستند وجود دارد؟

جوان ایرانی می‌داند در ایالات متحده، 428 میلیون صفحه اینترنتی ترویج روابط نامشروع تولید می‌شود و همان هلند گل‌وبلبل نیز حدود 200میلیون از این صفحات را تولید کرده است؟

آیا جوان ایرانی می‌داند برابر جدیدترین آمار منتشر شده (2017)، کلمبیا که آن را به دروازه‌بان افسانه‌ای تیم ملی فوتبالش می‌شناسند با 84درصد حرام‌زادگی فاسدترین کشور است؟

آیا جوان ایرانی خبر دارد که برابر آمار یادشده، 56درصد نوزادان فرانسه، 28درصد نوزادان ایتالیا، 48درصد نوزادان انگلیس، 55درصد نوزادان سوئد، 35درصد نوزادان آلمان و 66درصد نوزادان برزیل، حرام‌زاده هستند؟!

این واقعیت غرب و نظام حاکم بر آن است که نمی‌گذارند به راحتی همه از آن مطلع شوند. امیدواریم آنان که تریبون‌های فرهنگی در اختیار دارند در تبیین مبانی نظام حاکم بر دنیای غرب بکوشند.

و صلی الله علی محمد و آله الطاهرین 

منبع : منبر اینترنتی / http://cmenbar.ir